MÖBLER / Bord / Klaffbord 8516074
nr 851 6074
Klaffbord
med låda, sent 1800-tal, längd: 100 cm, djup: 96 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 18:22:51
200 kr
200 kr